Ana Sayfa
Balık Al
Nasıl Satın Alınır ?
Üye İşyeri Girişi
Arama
Sepetim

     Balık Reyonu
     Donmuş Ürünler
     Kabuklular
     Kurutulmuş Ürünler
     Yetiştirme Balıklar
     Marinatlar
     Günlük Taze Balıklar
     Yöresel Otlar
     Mezat * Yeni
      Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş'in Adresi Balıkpazar.com
Denizlerin güven veren görüntüsü
                                                         artık online alışverişlerde...

 

      Öncelikle kullanıcı ve müşterilerinin haklarını korumayı ilke edinen balikpazar.com , online alışverişlerde ödeme ve mal teslimi konularındaki riski sıfıra indirgemek için çalışmalar yapmış ve bu çalışmalara devam etmektedir. İnternet'in hayatımıza girmesinden bu yana ve online alışveriş sistemleri artmasıyla insanların akıllarında belirginleşen ''İnternetten ürün almak ne kadar sağlıklıdır ? '' sorusu günümüzde artık cevabını bulmuştur.
Balıkpazar.com'dan balık veya diğer ürünlerden satın almak son derece güvenlidir. Müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın tüm haklarını koruma altına alarak, sıfır riskli bir alışveriş sistemini hizmetinize sunuyoruz.
      Bu kapsamda, alışverişlerinizde yapmış olduğunuz ödemeler,ister kredi kartı ile olsun, isterse havale ile, ödemenin yapıldığı günü takip eden 7 gün içerisinde hesaplarımızda bankamız tarafından güvenlik amaçlı bloke edilmektedir.Ürün teslimatlarında oluşabilecek gecikme ve devamında oluşacak güvensizlik sonucunda,bankamızla irtibata geçip,yapmış olduğunuz ödemeyi olumsuzluklar dahilinde, blokeli hesabımızdan tüm ödemenizi geri iadesini talep edebileceksiniz,alabileceksiniz.

    

  Kredi kartı , alışveriş güvenliği :
Balikpazar.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde üst düzey güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri kullanıyor ve kullanacaktır.
Ödeme aşamasında,tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hertürlü bilginin üçüncü şahıslar tarafından görülmesine engel olacaktır.
Sitemiz bireysel veya tüzel bilgileriniz haricinde kart numarası ve şifre gibi bilgilerinizi kesinlikle kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

  SSL Güvenlik Sertifikası :
Balikpazar.com, bankamız tarafından uygun görülen, Equifax Secure Certificate Authoity tarafından verilen SSL güvenlik sertifikasına sahibidir.

  3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik :
Bu sistem,sitemizden yapacağınız online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş,bankamız tarafından uygulanan sanal pos'umuzda kullanılan bir kimlik doğrulama sistemidir.Diğer ismi ile de online yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir.Yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.


Önemli not: Havale ödemesi gerçekleşmemesi dahilinde tüm ürün siparişi iptal edilir. Ve sistemimiz otomatik olarak üyelik puanınızdan 10 puan düşer. Üyelik puanınız 100 den başlamakta ve 20 puanın altına düşüldüğünde sistemimizden alışveriş yapmanız bloke edilmektedir.

 

 
     

Anasayfa    Balık Al    Nasıl Satın Alabilirim ?    Kargo Anlaşmalarımız    Güvenli Alışveriş    Ödeme Seçenekleri    Müşteri Kartı Talebi    Sık Sorulan Sorular  

Hakkımızda    Arama    Site Haritası    Bize Ulaşın

Türkiye'nin Tek Online Balık Alışveriş Merkezi © Copyright 2010 - 2011 Ayazlar Gıda LTD. ŞTİ. Her Hakkı Saklıdır.