Ana Sayfa
Balık Al
Nasıl Satın Alınır ?
Üye İşyeri Girişi
Arama
Sepetim

     Balık Reyonu
     Donmuş Ürünler
     Kabuklular
     Kurutulmuş Ürünler
     Yetiştirme Balıklar
     Marinatlar
     Günlük Taze Balıklar
     Yöresel Otlar
     Mezat * Yeni
      Balık Pazar'ından Ürün Nasıl Satın Alınır ?.
Güvenli Alışveriş'in Adresi Balıkpazar.com

      Sitemize yaptığınız üyelik girişi sonrası ana sayfada, sol tarafta belirtilen, balık reyonu bölümünde bulunan, 7 ayrı kategorideki ürün veya ürünler ( donmuş ürünler , kabuklular , kurutulmuş ürünler , yetiştirme balıklar , marinatlar , günlük taze balıklar , yöresel otlar) ile “son dakika ürünler”den belirlediğiniz ürünler ve miktarı,”sepetim”e atıyorsunuz.Sepetim bölümünde biriktirdiğiniz ürünler için miktarı konusunda kararınızı veriyor,almış olduğunuz ürün veya ürünlere ait ödeme toplamınız bu aşamada karşınıza çıkıyor.Devamında sitemiz sizi son aşama olan,bilgileriniz ve ödeme seçeneklerinin olduğu bölüme yönlendiriyor.Bireysel veya tüzel kimlik bilgileriniz ( kredi kartı ve havale bilgileri hariç ) ilk kayıt ve alımlarınız sonrası otomatik olarak sisteme kayıt oluyor.Sonraki alımlarınızda tekrardan aynı bilgileri girmeniz gerekmiyor.Sizden istenen bilgiler tam ve doğru olarak girildikten ve ödeme seçeneklerinden, seçiminiz ile yaptığınız ödeme sonrası satın alma işleminiz bitiyor.Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten hemen sonra, yapmış olduğunuz ödeme ve ürün tercihleriniz,tarafımıza sistemimiz sayesinde otomatik olarak bildiriliyor.Seçmiş olduğunuz ürünler ve miktarları stoklarımızdan satın alınan miktarca düşülüyor. Günlük ürün satış limitleri, depo stoklarımızda bulunan ürünler kadardır ( kargo anlaşmalarımız bölümünde detaylı bilgileri görebilirsiniz ) . Bu stoklarla ilgili extra taleplerinizi, bize ulaşın bölümünden paylaşabiliriz. Ayrıca, stoklarımızda olmasa dahi talebiniz olan ürünlerle ilgili de tedarik çalışması yapabiliriz. Oluşabilecek extra talepleriniz tüm kategorilerdeki ürünleri kapsamaktadır , ”bize ulaşın” , yeter.

      “Mezat” bölümünde bulunan ürün veya ürünlerle ilgili ihale,sizde kaldığı takdirde,bu ürüne ait ödemenin”sepetime” atılmadan doğrudan yapılması gerekiyor.

      İşleminiz sona erdi,Teşekkürler…

 

 
     

Anasayfa    Balık Al    Nasıl Satın Alabilirim ?    Kargo Anlaşmalarımız    Güvenli Alışveriş    Ödeme Seçenekleri    Müşteri Kartı Talebi    Sık Sorulan Sorular  

Hakkımızda    Arama    Site Haritası    Bize Ulaşın

Türkiye'nin Tek Online Balık Alışveriş Merkezi © Copyright 2010 - 2011 Ayazlar Gıda LTD. ŞTİ. Her Hakkı Saklıdır.