Ana Sayfa
Balık Al
Nasıl Satın Alınır ?
Üye İşyeri Girişi
Arama
Sepetim

     Balık Reyonu
     Donmuş Ürünler
     Kabuklular
     Kurutulmuş Ürünler
     Yetiştirme Balıklar
     Marinatlar
     Günlük Taze Balıklar
     Yöresel Otlar
     Mezat * Yeni
       Ayazlar Gıda ULS. ARS. TAŞ. TURİZM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Türkiye'nin tek online
BALIK alışveriş merkezi

1991 yılı yaz başında başladı donmuş gıda serüvenimiz. Önceleri tanıtmak ve tanınmakla geçti, zaman. Yeni sayılırdı dondurulmuş ürünler. Bir kaç yılımız tüketiciye bu teknolojiyi (dondurulmuş ürünler teknolojisi) anlatmakla geçti. Tabi ki şüpheler vardı, tazesi varken neden donmuş gıda ?.
1995 yılının Haziran ayında şirketimiz kuruldu. (Ayazlar Gıda ULS.ARS. TAŞ. TURİZM SAN. Ve TİC. LTD.ŞTİ.) Türkiye'nin saygın firmaları ile çalışmalar yapıldı. Her geçen gün donmuş ürün kullanım alışkanlığı arttı. Pazarlama sektöründeki beklentilerimiz artık daha iyi duruma gelmişti. Araştırmak yeni ürünler oluşturmak gerekliydi. Ürünleri bol ve kaliteli olduğu dönemlerde şoklayıp, az ve kalitesinin düşük olduğu dönemlerde müşterilere sunmaktı donmuş gıdanın amacı. Bu yolda AR-GE çalışmalar yaptık ve üretici firmalar ile paylaştık. Yeni ürünler sunulmuş oldu bu sayede pazara.
Pazarlama konusunda hassas olunması , istikrarlı olunması , zamanlamanın yerinde olması ve en önemlisi tüketicinin güvenini kazanmak gerekiyordu bu sektörde. Elimizden geldiğince bu hedefler doğrultusunda çizdik yolumuzu.
Zaman geçtikçe talepler arttı. Ürün yelpazesi genişledi. Donmuş ile birlikte günlük taze balık marinatlar ve sonrası derken bu günkü durumu aldı.Bununla birlikte müşterilerimiz her geçen gün arttı. Şu anda 250 ye yakın ürün çeşidi ve 200 e yakın müşteri portföyümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Bu işin bununla kalmaması gerekiyordu. İşte bu gün geldi.
Pazarlama stretejimize yeni bir boyut kazandırmak “online ürün satışı”
Ekibimiz, çalışma şeklimiz, kapasitemize birde teknolojiyi eklersek bunu başarabiliriz dedik ve sonunda bunu gerçekleştirdik.
İste sizler için Türkiye'nin ilk sanal balık pazarı.'' Balikpazar.com””


Bizim için ilkler bitmeyecek …

 
     

Anasayfa    Balık Al    Nasıl Satın Alabilirim ?    Kargo Anlaşmalarımız    Güvenli Alışveriş    Ödeme Seçenekleri    Müşteri Kartı Talebi    Sık Sorulan Sorular  

Hakkımızda    Arama    Site Haritası    Bize Ulaşın

Türkiye'nin Tek Online Balık Alışveriş Merkezi © Copyright 2010 - 2011 Ayazlar Gıda LTD. ŞTİ. Her Hakkı Saklıdır.